trendy design

Trendy v reklame – reklamné portfólio PR marketingu.

Tendencie webdizajnu, reklamnej kampane bez poplatkov, reklamné videá za 48 hodín.

Ako vyniknúť v podnikateľskom dave pomocou reklamy? Chcete-li v davu vyniknout, je třeba z davu vystoupit!

- PR štúdio FABER VISUM.

PR – štúdio FABER VISUM vždy hľadá profesionálne, ale odlišné cesty k propagácii a reklame. A vždy v súlade s princípom "think different".
Čo sme dosiahli v roku 2016 a co nás čakalo v roku 2017 v reklamnom odbore?
Začneme od reklamnej rétoriky: kreatívne logo, profesionálne SEO optimalizované webové stránky, upútavajúce video na webe – to je základ propagácie na internete. Čo Vám ponúkame od roku 2017?

Tendence webdizajnu

tendence ve webdizajnu V rokoch 2015 – 2016 sa internet bohužiaľ napĺňal neefektívnym trendom webových samo-stavieb (hovoríme im s úsmevom „webárny“) s nevalidným kódom, hrozným dizajnom, bez kvalitnej SEO optimalizácie a ešte k tomu na subdoméne dodávateľa! Keď si tvorci „webáren“ mysleli, že k HTML5 stačí len riadok s deklaráciou, vo FABER VISUM sa pomocou HTML5 kreslili už canvas animácie a programovali sa interaktívne užívateľské rozhrania.
Niekde v polovici roku 2015 sme otvorili web-shop s profesionálnymi, hotovými návrhami webových stránok profesionálnej kvality. Zákazníci FABER VISUM majú unikátnu možnosť vybrať si responzívny dizajn, validný HTML5 kód, 100 % perspektívne SEO, administratívne systémy s ľahkou úpravou obsahu, systémy objednávok a rezervácií, najrýchlejšie elektronické obchody s okamžitou filtráciou tovaru bez prevíjania stránok. CSS3 animácia, vektorové SVG grafiky, možnosti rozšírenia webových stránok s priateľským užívateľským rozhraním - to všetko nájdete v ponuke web-shop.Video za 48 hod.

videospot after effects Reklamná propagácia pomocou video klipov je ľahký a rýchly spôsob ukázať svoj produkt, značku alebo vo svojej podstate čokoľvek. Myslíte, že výroba upútavajúcej video reklamy je dlhá a drahá záležitosť? To záleží na veľa faktoroch. Televízia Vám napočíta milióny, kameramani desiatky tisíc, atď. Vaše nízke náklady vie ale zariadiť postprodukcia. Existuje ľahké riešenie ako osloviť zákazníkov a ozdobiť svoj web upútavajúcim reklamným videom. Profesionálny, ľahký a cenovo nenáročný návod na upútavajúcu video reklamu nájdete v ponuke VFX videoprodukcie.Reklamná kampaň bez poplatkov.

pr kampani Predstavte si, že internetové ponuky PR kampaní a SEO optimalizácií chodia i k nám. Skoro každý deň nám „znovunarodení“ odborníci ponúkajú SEO a účinnú internetovú propagáciu! Šup do spamu! Verte, všetko je oveľa ľahšie – ak máte technologický, moderný, W3C validný webový portál naplnený zaujímavým obsahom s ohľadom na SEO pravidlá atď. Roboty Vás na prvú stránku vo vyhľadávačoch vynesú bez dodatočných investícií. Dajte potom zbohom firmám, ktoré v SEO odbore každý mesiac skutočne „niečo robia“. Profesionálny programátorský základ vznesie Váš web hore pomocou google robotov bez poplatkov. Návod na SEO optimalizácie Základom úspešného podniku je však jeho vízia a filozofia.


Vízia a filozofia úspešného podniku.

"Ak nie je predstava, nemá význam maľovať obraz" - táto myšlienka sa týka úplne všetkého v živote, vrátane samotného života. "Váš čas je obmedzený, takže ním neplýtvajte a nežijte život niekoho iného. Nenechajte sa polapiť predstavou, že je nutné žiť podľa toho, čo si myslia iní. Nepripusťte, aby šum iných názorov prehlušil Váš vlastný vnútorný hlas. A to je najdôležitejšie: majte odvahu ísť za svojím srdcom a svojou intuíciou. Tým je nejako jasné, čím naojaz chcete byť. Všetko ostatné je druhoradé." - Steve Jobs.
Ak pôjdete za svojím srdcom a snom, zastavte sa vo FABER VISUM. Radi Vám pomôžeme s vizualizáciou podnikateľského plánu pomocou bezkonkurenčných technológií a kretívneho premýšľania. Sloganom PR – štúdia je predsa:"Dizajn Vašich snov" a názov FABER VISUM z lat. znamená: "Tvoriaci Vízia".

portfolio, trendy v reklame 2017
portfolio, trendy v reklame 2017 portfolio, trendy v reklamě 2017 portfolio, trendy v reklamě 2017 portfolio, trendy v reklamě 2017 portfolio, trendy v reklamě 2017 portfolio, trendy v reklamě 2017 portfolio, trendy v reklamě 2017 portfolio, trendy v reklamě 2017 portfolio, trendy v reklamě 2017 portfolio, trendy v reklamě 2017 portfolio, trendy v reklamě 2017 portfolio, trendy v reklamě 2017 portfolio, trendy v reklamě 2017 portfolio, trendy v reklamě 2017 portfolio, trendy v reklamě 2017 portfolio, trendy v reklamě 2017 portfolio webdesign trendy v reklamě 2017 portfolio, trendy v reklamě 2017 portfolio, trendy v reklamě 2017 portfolio, trendy v reklamě 2017 portfolio, trendy v reklamě 2017 portfolio, trendy v reklamě 2017 portfolio, trendy v reklamě 2017

93
virtuemart.product
(104 hodnotenie, 4.98 z 5)
4.98 104 voters.out of 0out of 5based on