Hotový svatební web
Hotový svatební web Hotový svatební web Hotový svatební web Hotový svatební web Hotový svatební web Hotový svatební web Hotový svatební web
Cena € 79
Modifikátor ceny variantu
Hotový profesionálny svadobný web dostávate ako darček k webhostingu.
Platíte iba ročnú platbu (79 EUR) za najlepší, bezporuchový webhosting v EÚ.
Svadobný web

75
virtuemart.product
(32 hodnotenie, 4.88 z 5)
4.88 32 voters.out of 0out of 5based on


Hotový svadobný web

Hotové svadobné webové stránky - webová prezentácia pre svadbu alebo výročie.

Webové stránky vhodné pre svadobnú prezentáciu alebo udalosť, ako darček k svadbe, výročiu.

Premýšľali ste už nad tým, ako prezentovať svadbu na internete? Čo tak prekvapiť svojho partnera alebo blízke okolie darčekom k svadbe alebo výročiu? Ste u správneho projektu profesionálnych svadobných webových stránok. Dnes Vám prinášame veľmi podarený svadobný web alebo tiež vhodný portál pre výročie, ktorý Vám pomôže informovať svadobných hostí a uľahčí organizáciu Vašej svadby.


kvalitné svadobné webové stránky

Vytvoriť kvalitné svadobné webové stránky v prestížnom štúdiu.


Hotové svadobné stránky obsahujú:

 • Redakčný systém.
 • Plánovač ceremónie svadobného obradu.
 • Fotogaléria svadobného obradu.
 • Natívna podpora videa.
 • Responzívnosť webu na mobilných zariadeniach.
 • Najmodernejší jazyk programovania – HTML5 | CSS3.
 • Validita zdrojových kódov, ktorá je veľmi dôležitou podmienkou pre SEO.

Profesionálne dizajnérske riešenie svadobných stránok od FABER VISUM zaručí bezkonkurenčný výsledok vo vyhľadávačoch. Najvýhodnejšia ponuka hotových webových stránok v SR – platíte iba ročnú platbu za webhosting!

Úprava svadobných webových stránok.

Je možné prenechať úpravu svadobných webových stránok programátorom a dizajnérom FABER VISUM. PR štúdio FABER VISUM zaručuje plnenie, úpravu, redakciu obsahu svadobných webových stránok s ohľadom na SEO optimalizácie, redizajn svadobných webových stránok podľa želania zákazníka, moderné dizajnérske spracovanie každého prvku svadobného webového portálu.

Cena za úpravu obsahu svadobných www stránok sa odvíja od počtu hodín, nemala by však byť vyššia než 1000 EUR. Zaistíme svadobný PR marketing, postaráme sa o SEO webových stránok. Inak položky na webe sa plnia úplne jednoducho pomocou WYSIWYG editora - ako keby ste písali vo Worde.

darek

Profesionálny svadobný web - prekvapujúci darček k svadbe alebo výročiu.


Zvláštny, originálny dizajn svadobných webových stránok, bez pochybnosti prekvapí, webdizajn pre mobilné zariadenia uľahčí navigáciu na webe, perfektné grafické spracovanie zaručí obľubu návštevníkov Vašich svadobných webových stránok. Možnosť nastavenia – zhliadnutie svadobnej události iba pre registrovaných používateľov.
Profesionálny hotový svadobný webový portál sa môže stať výnimočným darčekom k svadbe alebo výročiu.


- Web štúdio FABER VISUM.

Postup ako objednať svadobný web:

 • Zaplatiť ročnú platbu za webhosting - tlačítko "OBJEDNAŤ"
 • Uviesť na pokladne do poznámky svoju doménu *.
 • Doménu, u registrátora, nasmerovať na:
  Nameserver 1: ns1.your-server.de (IP: 213.133.106.251)
  Nameserver 2: ns.second-ns.com (IP: 213.239.204.242)
  Nameserver 3: ns3.second-ns.de (IP: 193.47.99.4)

Čo sa stane po objednávke weba:

 • Hotové webové stránky pre svadobné projekty dostávate "ako sú" - responzívny web | redakčný systém v slovenskom jazyku | validný W3C kód.
 • Žiadne účtovanie za implementácie na server - hotové webové stránky pre svadobné projekty sú už umiestnené na našom webhostingu.
 • Na Váš e-mail do 24 hod. od pripísania platby za webhosting pošleme prístupy k administrácii stránok pre ich úpravu. Naplňte svoj web.
Disclaimer: Zákaz používania (kopírovania, predaja) tretej strany akéhokoľvek elementu v „akejkoľvek objektívnej vnímateľnej podobe vrátane podoby elektronickej, trvalej alebo dočasnej, bez ohľadu na jej rozsah, účel alebo význam“ (Autorský zákon – č. 121/2000 Sb. § 2) zo spracovaných alebo zakúpených vizuálnych návrhov vo FABER VISUM (šablona dizajnu weba, upravené súbory, zdrojové kódy šablony dizajnu weba). Nedodávame technické súbory stránok do ruky, sú umiestnené na webhostingu – ako prevencia pirátstva na internete, tzv. black SEO.