Profesionálny vizuálny marketing – medzinárodné PR štúdio

Marketingová propagácia, skúseností od roku 2008, pobočky v 7 krajinách pobočky

Dizajn štúdio INTERSAT je zakladateľom medzinárodnej, konceptuálnej línie vizuálnej propagácie FABER VISUM.
Na našich pobočkách v Kanade, Izraeli, Rusku, Nemecku, Poľsku, ČR a v SR sa držíme spoločného premýšľania, predovšetkým o účinnosti realizovaných projektov a ich perfektného spracovania.

Základom filozofie FABER VISUM je účinný perfekcionizmus.
Uskutočniť svoje cieľe a mať pekné dni.
Milí priatelia, nechajme banálne slogany “X dôvodov prečo u nás“, pre osvedčené prehrávače. Vy - chcete predsa zarábať a dominovať nad konkurenciou.
My - vieme Vašu reklamnú domináciu zariadiť pomocou technológií, o ktorých sa zatiaľ len hovorí a tiež efektívneho, vzdelaného, medzinárodného týmu.
V portfóliu FABER VISUM nájdete desiatky úspešne realizovaných projektov, efektívny branding pre
GAC,
glamourclinic
CzechMax,
CzechMax
Airon,
Airon s.r.o.
Power Machinery, Rübezahl, Gloriet, T-Besedu, práce pre
MVČr,
MVČR
Ekonomické Stavby, Fed Cup a dokonca i pre
Vatikán.
Vatikán
Podporujeme spolok pre pomoc postiženým deťom
Borůvka.
Borůvka

pr štúdio tým

Ľudia, ktorí úspešne riadia naše tímy, ktorí budú žiť a dýchať pre Váš PR marketing.

A to sú práve oni, ktorí sú najväčšou hodnotou našej firmy a garanciou úspechu pre Váš vizuálny PR marketing.


Dmitri Baraz

Brendmaker, IT, copyreiter, kreatívny vývoj

Dmitri Baraz kombinuje bohaté skúsenosti v oblasti výpočtovej techniky a tvorivého remesla. Tvorí vysoko kvalitné, originálne a inšpiratívne, reklamné kampane, ktoré môžu transformovať bežných zákazníkov v naozajstných fanúšikov značky. Absolvent Telavivskej univerzity počítačových technológií, riaditeľ izraelskej pobočky FABER VISUM.

- PR štúdio FABER VISUM.

animace

Réžia,animácia, motion design.

Nicolás García — Animátor, Motion Designer. Diplomovaný v odbore animácie, interaktívnej technológie, grafike a špeciálnych efektov VFX. Absolvent univerzít Militar Nueva Granada, Nacional de Colombia.

- PR štúdio FABER VISUM.

Art Event

Strojca - umenie, vízia a vizualizácia.

Bolo by naivné si myslieť, že bez umeleckej vízie sa môžu vizualizovať nápady. Sme poctení prítomnosťou významného maliara. Zostane s nami navždy. Umelecká tvorba veľkého umelca sa nachádza v mnohých súkromných zbierkach v Nemecku, Veľkej Británii, Taliansku, Švédsku a Švajčiarsku. Viac - «Pol storočia so štetcom v ruke»

- PR štúdio FABER VISUM.

video postprodukce

Video postprodukcia a strih – projekt "Video za 48 hodín".

Strih je ako skladačka. Dávam všetky malé kúsočky dohromady a skladám z nich príbeh. Zbytočné kúsky zahadzujem, a tie dôležité skladám tak, aby dej príjemne plynul a diváka doň vtiahol. Je to vzrušujúce a zábavné vymyslieť všetko tak, aby to do seba dokonale zapadalo. Dajte mi príbeh a ja Vám ho vyrozprávam. Vyštudovala som grafický dizajn, ale zatiahlo ma to k videu. Venujem sa strihu a postprodukcii a vo FABER VISUM mám na starosti projekt Video za 48 hodín.

- Barbora M.

ceo

CEO & Founder - Dizajn, programovanie, vizionárstvo.

FABER VISUM (z lat.) - tvoriace videnie, vízia.
Som tu, aby som spájal veci dohromady, videl a pozoroval svet bez predpojatosti.
Tvorím odlišný svet okolo seba, snažím sa motivovať ľudí hľadať vlastnú cestu.

- FABER VISUM.

reklama

Reklama a obchodné zastúpenie.

Sme presvedčení, že deti sú schopné priniesť myšlienku jednoducho, ako nikto iný. Renáta pracuje v reklamnom odbore od 10 rokov pre značky ako napr. EKONOMICKÉ STAVBY! Je talentovaná, kreatívna, inteligentná a krásna. Investícia FABER VISUM do celej rady talentov ako Renáta sa vyplatila – buduje pasívne príjmy v projektu RASTÚCI WEB.

- PR štúdio FABER VISUM.

marek

Vizuálny marketing FABER VISUM v ČR.

Marek verí, že kľúčom k úspechu v podnikaní je tvrdá práca a nadšenie. Jeho cieľom je nájsť optimálne riešenie, ktoré pre Vás bude finančne dostupné. Zlepší Vašu prezentáciu na internete a posunie ju na vyššiu úroveň.

- PR štúdio FABER VISUM.

Marketing Israel.

Management sociálnych sietí. Stredo-východný marketing.

Marketingová propagácia v sociálnych sieťach je dôležitým prvkom při budovaní značky (brandbuilding). Nie je žiadnym tajomstvom, že integrácia web. stránok v soc. sieťach je jedna z podmienok pre úspešné SEO. Plnenie, monitoring, analýzu výsledkov má na starosti Liliana. V jej kompetencii je tiež komunikácia s izraelskou pobočkou FABER VISUM.

- PR štúdio FABER VISUM.

bystrov

Pobočka FABER VISUM v Sankt Peterburgu.

Sergei Bystrov - pozorný k detailom, otvorený experimentovať. Vo firme od r. 2013.

- PR štúdio FABER VISUM.

kódovanie

Analytik a kódér FABER VISUM. Česko, Balkány.

Gabriel analytik a kodér v balkánskom segmente FABER VISUM. Logika, precízny vývoj marketingových stratégií na Balkánoch, schopnosť jasne vysvetliť klientom FABER VISUM požadovanú informáciu, talent vypočuť – kompetenciou Gabriele. Plynulosť v niekoľkých cudzích jazykoch. Rozvoj platformy rentarna.com - prenájom bez hraníc v ČR a na Balkánoch.

- PR štúdio FABER VISUM.

webdesign

Webdizajn, programovanie. Poľsko, Varšava.

Mikalai - riadi marketing, komunikuje s klientmi, poskytuje požadované informácie. Špecializácia – SEO, propagácia a správa web. stránok, vytváranie kreatívnych názvov pre budúcu spoločnosť vrátane dostupnosti voľných domén pre registráciu.

- PR štúdio FABER VISUM.

webdesign

Riaditeľka ruskej pobočky FABER VISUM v Moskve.

Oľga spája skúsenosti riadenia s kreativitou a láskou k premýšľaniu. Je diplomatická, ambiciózna, zodpovedná. Vzdelanie – Vysoká ekonomická škola v Moskve, Vysoká škola riadenia projektov.

- PR štúdio FABER VISUM.


42
virtuemart.product
(45 hodnotenie, 4.98 z 5)
4.98 45 voters.out of 0out of 5based on