Hotový web s eshopem pro modní návrhářství
Hotový web s eshopem pro modní návrhářství Hotový web s eshopem pro modní návrhářství Hotový web s eshopem pro modní návrhářství Hotový web s eshopem pro modní návrhářství Hotový web s eshopem pro modní návrhářství Hotový web s eshopem pro modní návrhářství
Cena € 1500
Modifikátor ceny variantu
Hotový profesionálny web s e-shopom pre módne návrhárstvo. Pripravený GDPR.

Cena zahrňuje ročnú platbu (79 EUR) za najlepší, bezporuchový webhosting v EU

Ukážka webu

123
virtuemart.product
(45 hodnotenie, 4.98 z 5)
4.98 45 voters.out of 0out of 5based on


web s eshopom pre módne návrhárstvo

Hotové webové stránky s eshopom pre návrhárstvo, módne oblečenie na predaj.

Profesionálna hotová webová prezentácia pre módne návrhárstvo je rozhodne bezkonkurenčnou špičkou. Webové stránky s elektronickým obchodom pre prezentáciu a predaj módneho oblečenia perfektne splňujú najmodernejšie technické a predpokládané uživateľské požiadavky – skúsenosti používateľov. Dynamická filtrácia tovaru za zlomok sekundy, moderná jednostranová pokladňa pre objednanie módnych šiat ušetrí Vašim zákazníkom čas. Hotový web pre módne návrhárstvo je výsledkom webdizajnérskych prací pre zákazníčku s nezaplatenou faktúrou. Hotový módny web je vystavený na predaj kvôli braku komunikácie s objednávateľkou.

hotový web s eshopom pre módu

Kvalitný, obchodný web na prezentáciu a predaj módnych kolekcií.

Obchodný systém pre prezentáciu a predaj s automatickým výpočtom ceny podľa zadania parametrov.


Obsah ponúk webových prezentácií:

 • Profesionálny, moderný redakčný systém založený na Open Source.
 • Integrovaný e-shop s možnosťou dynamickej filtrácie tovaru.
 • Možnosť nákupu tovaru podľa výberu parametra položky.
 • Ľahká úprava obsahu a položiek eshopu.
 • Okamžitá dynamická filtrácia položiek v e-shope.
 • Garantovaná vyhľadateľnosť webových stránok na internete.
 • Možnosť pridania vlastných modifikátorov ceny tovaru v e-shope.
 • Jednostranová pokladňa, automatická fakturácia v e-shope.
 • Responzívnosť moderných webových stránok na mobilných zariadeniach.
 • Najmodernejší jazyk programovania – HTML5 | CSS3.
 • Validita zdrojových kódov, ktorá je veľmi dôležitou podmienkou pre SEO.
 • Webová stránka a e-obchod sú plne pripravené na GDPR.

Naplnenie elektronických obchodov s ohľadom na SEO.

Naplnenie elektronických obchodov PR štúdiom FABER VISUM je doporučené. PR štúdio FABER VISUM zaručuje kvalitné naplnenie obsahu, redakcie fotogalérií webových stránok, garantovanú vyhľadateľnosť Vašeho eshopu vo vyhľadávačoch na internete, redizajn vzhľadu webových stránok podľa želania, moderné, dizajnérske spracovanie elektronických obchodov pre módne návrhárstvo.
Cena za naplnenie obsahu webovej prezentácie pre módne návrhárstvo sa odvíja od počtu hodín, nemala by však byť vyššia než 1000 EUR. Existujúci videospot v záhlaví úvodnej stránky ľahko zameníme na Váš (video projekt je už spracovaný). Zaistenie SEO výsledkov pre webové stránky je vo FABER VISUM samozrejmosťou. Inak, webové stránky s elektronickým obchodom pre módne návrhárstvo sa plnia úplne jednoducho - pokiaľ máte čas, ľahko a rýchlo naplníte Vašu webovú prezentáciu sami a bez poplatkov.
Hotový luxusný web s e-shopom pre Váš úspech na internete.

doplnky na web

Doplnky na web pre upútavajúce prezentácie módneho návrhárstva.


Upútavajúca grafika a efektívne video.

Ponúkame Vám veľmi atraktívne a profesionálne doplnky pre internetovú prezentáciu módneho návrhárstva. Určite dobre viete, že predáva nielen web, ale tiež kvalitná foto-video prezentácia módneho návrhárstva na webe. V rámci programu video za 48 hodín, ponúkame luxusné spracovanie prezentačných videospotov. Zaujme Vás nízka cena a upútavajúce technické spracovanie video prezentácie na web s istou podporou videí natívnym spôsobom. Stačí vložiť odkaz na video z Youtube alebo Vimeo do článku a videospot sa objaví na úvodnej stránke pomocou scripta. Nakoľko prijme vloženie videí pomocou iframe, negatívne ovplivňuje SEO webových stránok.


- PR štúdio Faber Visum.

Obsah stavaného webu.

Keďže sme neobdržali platbu za objednanú prácu, samozrejme nebudeme odstraňovať existujúci obsah – ide o náš čas. Budúci majiteľ stránok ľahko nahradí obsah webu za svoj, vymení logo, fotky a kontaktné údaje, už má všetko nadefinované.

Postup ako objednať web pre módne návrhárstvo:

 • Zaplatiť ročnú platbu za webhosting - tlačítko "OBJEDNAŤ"
 • Uviesť na pokladne do poznámky svoju doménu *.
 • Doménu, u registrátora, nasmerovať na:
  Nameserver 1: ns1.your-server.de (IP: 213.133.106.251)
  Nameserver 2: ns.second-ns.com (IP: 213.239.204.242)
  Nameserver 3: ns3.second-ns.de (IP: 193.47.99.4)

Čo sa stane po objednávke weba:

 • Webové stránky pre módne návrhárstvo dostávate "as is" (ako sú) - responzívny web | redakčný systém v slovenčine | validný HTML5 kód
 • Žiadne účtovanie za implementáciu na server – hotové stránky hotelu sú už umiestnené na našom webhostingu!
 • Na Váš e-mail do 24 hod. od pripísania platby za webhosting, pošleme prístupy k administrácii webu (redakčnému systému) pre úpravu webových stránok.
Disclaimer: zákaz používania (kopírovania, predaja) tretej strany akéhokoľvek elementu v "akejkoľvek objektívnej vnímateľnej podobe vrátane podoby elektronickej, trvalej alebo dočasnej, bez ohľadu na jej rozsah, účel alebo význam" (Autorský zákon – č. 121/2000 Sb. § 2) zo spracovaných alebo zakúpených vizuálnych návrhov vo FABER VISUM (šablona dizajnu weba, upravené súbory, zdrojové kódy šablony dizajnu weba). Nedodávame technické súbory stránok do ruky, sú umiestnené na webhostingu – ako prevencia pirátstva na internete, tzv. black SEO.