online platforma

Podnikateľská online platforma pre prenájom a predaj.

Profesionálne webové riešenie s rezervačným systémom bez sprostredkovateľov.

Pri návrhu prototypu webu "Prenájom bez hraníc" bolo naším cieľom vyvinúť užívateľsky prívetivé rozhranie pre nájomcov nehnuteľností, dopravy a služieb. Použili sme špičkové technológie na triedenie dát v kombinácii s naším perfekcionizmom SEO programovania.


- Vývojové oddelenie FABER VISUM


marketingové ciele

Marketingové ciele portálu - startup pre záujemcov.

Hlavné úlohy online platformy a vývoj startupu pre realitných makléri.


  • Prvou úlohou bolo prepojiť priamo predávajúceho a kupujúceho, prenajímateľa a nájomcu bez prostredníkov.
  • Druhou úlohou bolo vytvoriť na webe užívateľsky prívetivé rozhranie formulára na odosielanie údajov prenajímateľa alebo obchodníka.
  • A nakoniec sme sa postarali o propagáciu portálu v rôznych regiónoch sveta pomocou rozhrania v niekoľkých jazykoch.

Technológia pre viacerých predajcov implementovaná na webe umožňuje vytvoriť osobný účet s profilom a kontaktnými údajmi inzerenta, na ktorý príde žiadosť a platba. Vznikol tak projekt, kedy každý prenajímateľ či predajca môže mať svoj online priestor v podobe vlastného miniwebu - rozjazd realitnej kancelárie alebo predajcu služieb bez sprostredkovateľov. Startup sme podrobne popísali priamo na platforme s jeho ďalším vývojom.
Realitný startup

webová platforma na predaj - video

Finančné ciele online platformy.

Inzercia na platforme „Prenájom bez hraníc“ je platená. Je to preto, že inzerciu pridávajú programátori s ohľadom na SEO propagáciu, grafické spracovanie, preklady do dvoch ďalších jazykov. Jedným slovom, aby ponuka prenájmu či predaja fungovala vo vyhľadávačoch a rôznych regiónoch svetaa nevyzerala ako hanba alebo ako prelet na sociálnej sieti. Platba sa vyberá za prácu programátorov.

Marketingový mix spolupráce.

  • Predali sme klon platformy našim partnerom v Taliansku za účelom prenájmu víl, rezortov a apartmánov predovšetkým v regiónoch Toskánsko, Sicília, Ligúria, Sardínia. Viac ako sto ponúk prenájmu s geolokáciou na mape Taliansko na vás čaká na online platforme Meet Point Travel.
  • Už sa pripravujem samostatné jazykové verzie webu propagácie prenájmu v iných jazykoch v cieľových krajinách. Samozrejme Meet Point Travel – talianske vily na prenájom je náš partner s vzájomnými odkazmi na portáloch.

Vo fáze, keď si uvedomíte, že nastal čas pre váš vlastný, nezávislý startup, môžete využiť spoluprácu s FABER VISUM.

  • Kupujúcemu online platformy bude ponúknutá marketingová spolupráca, propagácia a technická podpora za znížené ceny.

Predaj online platformy pre činnosť prenájmov a predaji

Môžete si kúpiť distribučnú sadu online platformy s alebo bez inštalácie na server tu. Po zaplatení vám naši programátori pripravia webové stránky podľa vášho výberu. Ďalej Vám bude zaslané video s rýchlym sprievodcom administrácie CMS (Content Management System). Pamätajte, že firemný web je oknom do vášho podnikania. Všetko ostatné je len prostriedok na jeho propagáciu.

Technická podpora webu.

Pracovný čas našich programátorov je platený. Ceny sú adekvátne profesionalite - poznáme systém naspamäť a pracujeme rýchlo. Všetky služby na naplnenie webu, úpravu dizajnu alebo funkčnosti budú vykonávané kvalitne. Na základe dlhoročných skúseností v oblasti webdesignu, vybavenia našich pobočiek najmodernejšou technikou, sú naši zamestnanci schopní plniť úlohy mnohonásobne rýchlejšie ako začiatočníci. Faktor rýchlosti a skúsenosti s programovaním určuje hodinovú sadzbu v oblasti vývoja a tvorby webových stránok - 36 EUR za hodinu. Služby pre vývoj alebo obsah webových stránok si môžete objednať priamo na portáli „Prenájom bez hraníc“ - Tvorba webových stránok.


121
virtuemart.product
(156 hodnotenie, 4.99 z 5)
4.99 156 voters.out of 0out of 5based on