online platforma

Online platforma pre cestovanie - VICTORIA Holiday Club.

Radi sme sa zúčastnili reklamnej propagácie v Českej republike naozaj unikátnej online platformy pre milovníkov cestovania VICTORIA Holiday Club. Online platforma VICTORIA Holiday Club ponúka celý rad možností. Výhodou nie je len zľava až 75 % z bežne dostupnej online ceny za ubytovanie, ale tiež dostupnosť všetkých ostatných vecí, ktoré na svojej ceste potrebujete.


- CEO Faber Visum


cestování na jednom webu

Kompletné cestovania na jednom webe.

Jednoducho od letenky až na pláž. Z pohodlia domova si v jednej platforme môžete zaistiť vyzdvihnutie vozidla v cieľovej destinácii, zájazdy a rôzne zážitkové aktivity. Kto preferuje cestu na istotu, zostaví si vlastný itinerár ešte pred odjazdom. Kto dáva prednosť väčšej voľnosti, ten si môže napríklad až z pláže objednať výlet loďou, potápanie, skok padákom či návštevu pamiatok. Je to neskutočne ľahké, pretože prístup do svojej platformy máte kdekoľvek na svete. Ste tak pánmi svojho voľného času a rozhodujete sa sami ako svoj voľný čas strávite. Platforma Vám ukáže dostupné aktivity a potom stačí už len vybrať.

Špeciálne týždenné pobyty.

Klienti VICTORIA Holiday Club sa môžu tiež rozhodnúť využiť exkluzívnu ponuku špeciálnych týždenných pobytov. Ide o novinku, s ktorou sa pravdepodobne českí a slovenskí klienti ešte nestretli. Máme k dispozícii viac ako 700 000 zazmluvnených týždňov priamo od vlastníkov apartmánov, pokojov či prázdninových domov z celého sveta. Ak budete našim členom, môžete objednať tieto týždne za bezkonkurenčnú cenu, ktorá nie je ovplivnená počtom cestujúcich, ale iba veľkosťou apartmánu. To znamená, že môžete stráviť týždeň napríklad v luxusnom hotelovom apartmáne na Bahamách pre dve osoby za 180 EUR. Máme k dispozícii i veľa ďalších ponúk, kedy za rovnakú cenu môže byť ubytovaných 4, 6, 8, ale i 12 osôb. Kúpite si len letenku a budete si užívať skvelé destinácie za tie najnižšie ceny.

Neplaťte zbytočné náklady naviac.

Osobne to robím tak, že si najprv rozmyslím kam by som sa rád pozrel. Mám rád diaľky, krásne pláže a priezračné more. Vyberiem si napríklad Bali a zvolím si termín od – do. Platforma mi vyhľadá všetky ponuky vo zvolenom termíne, ktoré môžem rôzne radiť a filtrovať. VICTORIA Holiday Club ponúka na Bali cez 2200 rezortov v cenovom rozpätí približne od 180 do 32000 EUR pre dve osoby na dva týždne. Ceny zahŕňajú až 75 % zľavu! Povedzte, je možné si nevybrať z takej ponuky?


- Roman Z. - VICTORIA Holiday Club

Kedy objednať svoju dovolenku.

Platforma VICTORIA Holiday Club funguje úplne online a ponuky v nej sa priebežne menia, preto je dobré pravidelne ich sledovať. Až uvidíte tú pravú, neváhajte a objednajte si ju. Nerozlišujeme žiadne last minute ani first minute, skvelé ponuky máme po celý rok.

Precestujte svet za zlomok ceny s online platformou Victoria Holiday Club.

Animované bannery

Ak máte záujem o profesionálne animované HTML5 bannery, alebo o reklamné video podobne ako sme vytvorili pre VICTORIA Holiday Club, neváhajte nás kontaktovať


121
virtuemart.product
(156 hodnotenie, 4.99 z 5)
4.99 156 voters.out of 0out of 5based on