Hotový obchodný web pre detské potreby
Hotový obchodný web pre detské potreby Hotový obchodný web pre detské potreby Hotový obchodný web pre detské potreby Hotový obchodní web - blog Hotový obchodní web - responzivní web design Hotový obchodní web - jednostránková pokladna eshopu
Cena € 79
Modifikátor ceny variantu
Hotový obchodný web pre detské potreby.
Platíte len ročnú platbu (79 EUR) za najlepší, bezporuchový webhosting v EU.
Hotový web - ukážka

104
virtuemart.product
(41 hodnotenie, 4.98 z 5)
4.98 41 voters.out of 0out of 5based on


hotový obchodný web

Profesionálne, obchodné webové stránky - moderný eshop pre detské potreby.

Dnes Vám prinášame hotové, efektívne, dizajnérske riešenie obchodného webu s demo obsahom – tovar pre bábätká a deti. Hotový online obchod pre detské potreby s pokročilou technológiou filtrácie detského tovaru bez pochybnosti zaistí rodičom radosť nakupovať produkty pre ich potomkov.

seo marketing

Hotové riešenie obchodného webu vrátane SEO optimalizácií.


Parametre obchodného webu:

 • Jednoduchý, moderný redakčný systém.
 • Integrovaný e-obchod pre detské potreby.
 • Dynamická, okamžitá filtrácia položiek tovaru v eshope.
 • AJAX filtrácia tovaru cestou vylúčenia.
 • Okamžité vyhľadávanie tovaru v priebehu zadávania textu.
 • Jednoduché plnenie obsahu obchodného webu.
 • Jednostranová pokladňa eshopu.
 • Obchodný, účtovný systém, automatická fakturácia.
 • Responzívnosť obchodného webu na mobilných zariadeniach.
 • Najmodernejší jazyk programovania – HTML5 | CSS3.
 • Validita zdrojových kódov, ktorá je dôležitou podmienkou pre SEO.

Naplnenie obchodného webu s ohľadom na vyhľadávače.

Prenechať naplnenie obchodných webových stránok programátorom a dizajnérom FABER VISUM je možné. PR štúdio FABER VISUM zaručuje naplnenie, úpravu, redakciu obsahu obchodných webových stránok s garanciou vyhľadateľnosti na internete, redizajn online obchodu podľa želania zákazníka, moderné, dizajnérske spracovanie každého prvku obchodného portálu.
Cena za naplnenie obsahu obchodných, webových stránok sa odvíja od počtu hodín, nemala by však byř vyššia než ? EUR. Zaistíme PR marketing pre Váš obchodný web, postaráme sa o vyhľadateľnosť položiek tovaru vo vyhľadávačoch. Inak položky v e-shope sa plnia úplne jednoducho – pokiaľ máte čas, ľahko a rýchlo naplníte svoj obchodný web sami a bez poplatku.
Profesionálne riešenie hotových, obchodných webových stránok od FABER VISUM zaručuje bezkonkurenčný výsledok – overené v praxi.

referencie webu

Doporučený online marketing obchodného webu.


Príklad: eshop pre detské potreby.

Vydefinovanie cieľovej skupiny potenciálnych zákazníkov:
Matka 25 - 40 rokov, stredná príjmová skupina, 1 - 3 deti (0 – 10 rokov), zaujíma sa o aktívny, životný štýl s deťmi, stredne pokročilá používateľka PC, nakupuje na internete, vyberá podľa recenzií produktov.

Kategórie tovaru v eshope pre detské potreby je vhodné rozložiť na: nastávajúce matky, novorodenci (0 - 1 rok), batoľatá (1 – 3 roky), školka (3 – 6 rokov), škola (6 – 10 rokov). V každej kategórii naplňte 3 cenovo rozdielne produkty: lacný (do 40 EUR), stredný (do 200 EUR), drahý (nad 200 EUR). Na stránkach produktového, obchodného webu je vhodné uviesť:
detailné foto produktu, popis produktu, výhody oproti ostatným na trhu, recenzie (video alebo text + foto), časovo alebo kusovo obmedzenú ponuku. Pre registrovaných používateľov je vhodné sdieľanie zľavových kupónov, ktorých definovanie je podporené v plnom rozsahu profesionálnych, obchodných webov od FABER VISUM.


- PR štúdio Faber Visum.

Príklad: blog obchodu pre detské potreby.

blog webového obchodu

Cieľom blogu na obchodnom webe je privádzať návštevníkov na web, poskytovať informácie. Výhodou je uviesť video o produkte, prípadne porovnateľnú analýzu s podobným výrobkom. Pomocou blogu Váš obchodný web získa autoritu a priazeň zákazníkov. Z technického hľadiska dôsledne naplňovaný blog webového obchodu odmenia roboty google a iných vyhľadávačov umiestnením na prvej stránke. V ďalšom kroku ako privýrobok Vám začnú chodiť zvýhodnené ponuky od výrobcov a veľkoobchodných dodávateľov. Vo finále premeniť Váš maloobchodný portál na veľkoobchod je otázkou pár kliknutí myšou.

Ako žačať používať svoj elektronický obchod?

 • Zaplatiť ročnú platbu za webhosting - tlačítko "OBJEDNAŤ"
 • Uviesť na pokladne do poznámky svoju doménu *.
 • Doménu, u registrátora, nasmerovať na:
  Nameserver 1: ns1.your-server.de (IP: 213.133.106.251)
  Nameserver 2: ns.second-ns.com (IP: 213.239.204.242)
  Nameserver 3: ns3.second-ns.de (IP: 193.47.99.4)

Čo sa stane po objednávke webu?

 • Webové stránky s e-shopem dostávate "ako sú" - responzívny web | redakčný systém v slovenskom jazyku | validný W3C kód.
 • Žiadne účtovanie za implementácie na server - hotové stránky s e-shopem sú už umiestnené na našom webhostingu.
 • Na Váš e-mail do 24 hod. od pripísania platby za webhosting pošleme prístupy k administrácii stránok pre ich úpravu. Naplňte svoj e-shop.
Disclaimer: zákaz používania (kopírovania, predaja) tretej strany akéhokoľvek elementu v "akejkoľvek objektívnej vnímateľnej podobe vrátane podoby elektronickej, trvalej alebo dočasnej, bez ohľadu na jej rozsah, účel alebo význam" (Autorský zákon – č. 121/2000 Sb. § 2) zo spracovaných alebo zakúpených vizuálnych návrhov vo FABER VISUM (šablona dizajnu weba, upravené súbory, zdrojové kódy šablony dizajnu weba). Nedodávame technické súbory stránok do ruky, sú umiestnené na webhostingu – ako prevencia pirátstva na internete, tzv. black SEO.