Hotové, profesionálne webové stránky pre noviny, novinárov, správy.
Hotové, profesionálne webové stránky pre noviny, novinárov, správy. Hotové webové stránky pro noviny, novináře, zprávy Hotové webové stránky pro noviny, novináře, zprávy Hotové webové stránky pro noviny, novináře, zprávy Hotové webové stránky pro noviny, novináře, zprávy Hotové webové stránky pro noviny, novináře, zprávy
Cena € 79
Modifikátor ceny variantu
Hotový, profesionálny web pre noviny, novinárov, správy.
Platíte len ročnú platbu (79 EUR) za najlepší, bezporuchový webhosting v EU.

99
virtuemart.product
(152 hodnotenie, 4.97 z 5)
4.97 152 voters.out of 0out of 5based on


hotový web noviny

Hotové, profesionálne webové stránky pre noviny, novinárov, správy.

Prinášame Vám moderné riešenie hotových, novinárskych webových stránok pre zverejňovanie novín, noviniek, spravodajstvo.
Inteligentný systém rozloženia aktuálnych novín na úvodnej stránke webu, decentný, moderný webdizajn zaujme návštevníkov a potenciálne objednávky reklamných inzercií na Vašom hotovom novinárskom portáli pre aktuálne správy z domova i zo sveta.


- Webdesign FABER VISUM

parametry webu

Webové stránky novinárskych aktualít - podpora video novín, predplatného kanála.


Technické parametre webu pre novinárov.

 • Vlastný systém triedenia novín na webe.
 • Hotové webové stránky novín s redakčným systémom.
 • Responzívnosť webu novín na mobilných zariadeniach.
 • Najmodernejší jazyk programovania – HTML5 | CSS3.
 • Validita zdrojových kódov, ktorá je veľmi dôležitou podmienkou pre SEO.
 • Možnosť predplatného novín.

Profesionálne riešenie novinárskeho webu od FABER VISUM zaručí modernú úroveň poskytovania aktuálnych správ z domova i zo sveta online. Platíte len ročnú platbu za webhosting, pokiaľ nezvolíte redakciu novín od dizajn-štúdia.

Úprava webových stránok.

Nemáte čas a chuť upravovať Vaše novinárske webové stránky? Existuje možnosť prenechať redakciu webových stránok našim programátorom a dizajnérom. V tomto prípade zaručíme redakciu obsahu článkov novín s ohľadom na SEO optimalizácie, redizajn webových stránok podľa želania klienta, dôkladné dizajnérske spracovanie každého prvku portálu pre aktuálne noviny.
Pokiaľ sa rozhodnete prenechať plnenie novín na webe programátorom, cena za redakciu obsahu www stránok sa odvíja od počtu hodín, nemala by však byť vyššia než 40 EUR/hod. Zaistíme redakciu článkov, postaráme sa o SEO, vizuálny PR marketing. Inak články na webe sa plnia úplne jednoducho pomocou WYSIWYG editora – ako by ste písali vo Worde.

referencie webu novín

Finančný výnos z reklamy na novinárskych, webových stránkach.


Pre novinársky portál je veľmi dôležité mať finančnú podporu – väčšina populárnych, spravodajských portálov existuje vďaka finančnej podpory inzerentov a zarábajú veľmi dobre.
Musí však mať atraktívny, novinársky obsah a webové rozhranie pre návštevníkov.

Hotový webový portál pre zverejňovanie novín ponúka minimálne 15 pozíc pre reklamu len na úvodnej stránke. Zpoplatnené reklamné banery na stránkach novín sa dajú nastaviť na počet kliknutí alebo dohodnutý čas zverejňovania. Samozrejmosťou sú zpoplatnené články novín, inzercií od záujemcov propagácií vlastých novín alebo podniku. Pokiaľ zverejňované noviny budú zaujímavé pre čitateľov a novinársky portál bude mať veľkú návštevnosť – portál Vám zarobí.

Upútavajúce videospoty na web - video za 48 hod.

videospot

Ako objednať novinársky web?

 • Zaplatiť ročnú platbu za webhosting - tlačítko "OBJEDNAŤ"
 • Uviesť na pokladne do poznámky svoju doménu *.
 • Doménu, u registrátora, nasmerovať na:
  Nameserver 1: ns1.your-server.de (IP: 213.133.106.251)
  Nameserver 2: ns.second-ns.com (IP: 213.239.204.242)
  Nameserver 3: ns3.second-ns.de (IP: 193.47.99.4)

Čo sa stane po objednávke webu?

 • Webové stránky dostávate "as is" (ako sú) – responzívny web | Redakčný systém v slovenčine | Validný HTML5 kód
 • Žiadne účtovanie za implementácie novinárskeho web na server – už umiestnené na našom webhostingu!
 • Na Váš e-mail do 24 hod. od pripísania platby za webhosting pošleme prístupy k administrácii webu pre úpravu obsahov. Môžete tak naplniť svoj novinárský web podľa vlastných predstáv.
Disclaimer: zákaz používania (kopírovania, predaja) tretej strany akéhokoľvek elementu v "akejkoľvek objektívnej vnímateľnej podobe vrátane podoby elektronickej, trvalej alebo dočasnej, bez ohľadu na jej rozsah, účel alebo význam" (Autorský zákon – č. 121/2000 Sb. § 2) zo spracovaných alebo zakúpených vizuálnych návrhov vo FABER VISUM (šablona dizajnu weba, upravené súbory, zdrojové kódy šablony dizajnu weba). Nedodávame technické súbory stránok do ruky, sú umiestnené na webhostingu – ako prevencia pirátstva na internete, tzv. black SEO.