webove stranky zdarma
webove stranky zdarma webove stranky zdarma webove stranky zdarma webove stranky zdarma webove stranky zdarma webove stranky zdarma
Cena € 79
Modifikátor ceny variantu
Ak naplníte obsah stránok reštaurácie samostatne, platíte iba ročnú platbu (79 EUR) za najlepší, bezporuchový webhosting v EU.
Hotový profesionálny web reštaurácie dostávate od FABER VISUM ako darček !
Demo webu online

54
virtuemart.product
(186 hodnotenie, 4.97 z 5)
4.97 186 voters.out of 0out of 5based on


hotovy web restauraci

Hotové profesionálne webové stránky pre reštauráciu, jedáleň, krčmu.

Hotové webové riešenie pre reštaurácie, jedálne, krčmy s možnosťou rezervácie miest. Dnes Vám prinášame unikátne riešenie moderného webu s možnosťou rezervácie miest. Luxusné, profesionálne spracovanie webových stránok bude návštevníkom Vašej reštaurácie chutnať.

web pre reštauráciu

Profesionálny hotový web reštaurácie s rezervačným systémom.

Ak naplníte obsah webu reštaurácie samostatne, platíte iba ročnú platbu za webhosting!


Technické parametre webu pre reštaurácie.

 • Webové stránky reštaurácie s redakčným systémom.
 • Vlastný rezervačný systém reštauračných miest.
 • Fotogaléria reštaurácie a menu jedál.
 • Pohodlná mapa umiestnenia reštaurácie.
 • Responzívnosť webu reštaurácie na mobilných zariadeniach.
 • Najmodernejší jazyk programovania – HTML5 | CSS3.
 • Validita zdrojových kódov, ktorá je veľmi dôležitou podmienkou pre SEO.
 • Prepojenie rezervačného systému s emailom.

SEO naplnenie webových stránok reštaurácie.

Nemáte čas a chuť plniť Vaše webové stránky reštaurácie? Existuje možnosť prenechať plnenie webových stránok reštaurácie programátorom a dizajnérom FABER VISUM. V tomto prípade zaručíme plnenie obsahu webu reštaurácie s ohľadom na SEO optimalizácie, redizajn webu podľa želania klienta, poctivé dizajnérske spracovanie každého prvku webových stránok.
Profesionálne riešenie reštauračného webu od FABER VISUM Vám zaručí obľúbenosť stálych i nových návštevníkov webových stránok reštaurácie.
Cena webu pre reštauráciu vrátane naplnenia obsahom so zárukou SEO pozície sa odvíja od počtu hodín, nemala by však byť vyššia než 800 EUR.

reference webu

Unikátny dizajn stránok nielen pre reštaurácie - referenčné webové stránky.


Každý majiteľ reštaurácie, krčmy, jedálne sa určite stará (ak má rád svoj podnik) nielen o jedlo, ale aj o celkový vizuálny marketing – je to otázka prestíž. Verte, že pokiaľ nemáte pekný, moderný web reštaurácie, prvou myšlienkou potenciálnych zákazníkov bude spojenie dojmu s webovými stránkami a vareným jedlom. Takže, ak varíte chutné jedlá, naša ponuka profesionálneho webu reštaurácie je pre Vás. Pre moderné webové stránky reštaurácie je veľmi praktické mať svoj vlastný rezervačný systém stolov. Kúpte si najmodernejšie webové rozhranie s rezerváciou stolov vo Vašej reštaurácii. Samozrejme, webové stránky určené pre reštaurácie nie je problém použiť aj pre iné účely. Naša referenčná ukážka Vás presvedčí, že žiadne úlohy nie sú pre FABER VISUM nevykonateľné.


- PR štúdio FABER VISUM.

Príklad webových stránok online

reference

Čo dostanete k hostingu pre webové stránky reštaurácie?

 • Hotové webové stránky pre reštaurácie dostávate "ako sú" - responzívny web | redakčný systém v slovenskom jazyku | validný W3C kód.
 • Žiadne účtovanie za implementácie na server - hotové webové stránky pre reštaurácie sú už umiestnené na našom webhostingu.
 • Na Váš e-mail do 24 hod. od pripísania platby za webhosting pošleme prístupy k administrácii stránok pre ich úpravu. Naplňte svoj web.

Návod ako začať prevádzkovať svoj web reštaurácie :

 • Zaplatiť ročnú platbu za webhosting - tlačítko "OBJEDNAŤ"
 • Uviesť na pokladne do poznámky svoju doménu *.
 • Doménu, u registrátora, nasmerovať na:
  Nameserver 1: ns1.your-server.de (IP: 213.133.106.251)
  Nameserver 2: ns.second-ns.com (IP: 213.239.204.242)
  Nameserver 3: ns3.second-ns.de (IP: 193.47.99.4)

Alternatívne riešenie webu pre reštaurácie.

webové stránky pre reštauráciu

Disclaimer:

Zákaz používania (kopírovania, predaja) tretej strany akéhokoľvek elementu v "akejkoľvek objektívnej vnímateľnej podobe vrátane podoby elektronickej, trvalej alebo dočasnej, bez ohľadu na jej rozsah, účel alebo význam" (Autorský zákon – č. 121/2000 Sb. § 2) zo spracovaných alebo zakúpených vizuálnych návrhov vo FABER VISUM (šablona dizajnu weba, upravené súbory, zdrojové kódy šablony dizajnu weba). Nedodávame technické súbory stránok do ruky, sú umiestnené na webhostingu – ako prevencia pirátstva na internete, tzv. black SEO.