Hotové webové stránky pre cestovnú agentúru
Hotové webové stránky pre cestovnú agentúru Hotové webové stránky pre cestovnú agentúru Hotové webové stránky pro cestovní agenturu Hotové webové stránky pro cestovní agenturu Hotové webové stránky pro cestovní agenturu Hotové webové stránky pro cestovní agenturu Hotové webové stránky pre hotely, apartmány, penzióny Hotové webové stránky pre hotely, apartmány, penzióny Hotové webové stránky pre hotely, apartmány, penzióny
Cena € 79
Modifikátor ceny variantu
Hotové profesionálni webové stránky pre cestovnú agentúru dostávate ako darček k webhostingu. Platíte iba ročnú platbu (79 EUR) za najlepší, bezporuchový webhosting v EÚ.
Hotový web - demo č.1 Hotový web - demo č.2

76
virtuemart.product
(109 hodnotenie, 4.95 z 5)
4.95 109 voters.out of 0out of 5based on


hotovy web pre cestovnú agentúru

Hotové webové stránky pre cestovnú agentúru s podporou videa v záhlaví.

Predstavujeme prelomové riešenie webových stránok pre cestovný ruch..

Vlastníte cestovnú agentúru? Alebo premýšľate o založení cestovného ruchu? Tak ste u správneho projektu webových stránok. Hľadali sme webdizajnérske riešenie pre všetkých milovníkov cestovania. Dnes Vám prinášame veľmi upútavajúci webový portál pre cestovný ruch s podporou videa v záhlaví..


- PR-štúdio FABER VISUM


darek

Vo FABER VISUM za profesionálne webové stránky pre cestovnú agentúru neplatíte.

Najvýhodnejšia ponuka webdizajnu v SR – platíte len ročnú platbu za webhosting!


Moderný web pre cestovné agentúry obsahuje:

 • Natívna podpora videa v záhlaví.
 • Možnosť rozšírenia webu o rezervačný systém výletov.
 • Možnosť prepojenia a synchronizácie s booking kanálmi.
 • Responzívnosť webu pre cestovný ruch na mobilných zariadeniach.
 • Najmodernejší jazyk programovania – HTML5 | CSS3.
 • Validita zdrojových kódov, ktorá je veľmi dôležitou podmienkou pre SEO.
 • Možnosť rozposielania ponúk destinácií, cestovania a ubytovania.

Profesionálne webdizajnérske riešenie stránok cestovného ruchu od FABER VISUM zaručí bezkonkurenčný výsledok podnikania pre cestovné agentúry.

Úprava webových stránok PR štúdiom.

Je možné prenechať úpravu webových stránok programátorom a dizajnérom FABER VISUM. PR štúdio FABER VISUM zaručuje plnenie, úpravu, redakciu obsahu webových stránok s ohľadom na SEO optimalizáciu, redizajn webových stránok podľa želania zákazníka, moderné dizajnérske spracovanie každého prvku webového portálu.

Cena za úpravu obsahu www stránok sa odvíja od počtu hodín, nemala by však byť vyššia než 1000 EUR. Zaistíme vizuálny PR marketing pre cestovné agentúry, postaráme sa o SEO webových stránok. Inak položky na webe sa plnia úplne jednoducho pomocou WYSIWYG editora – ako keby ste písali vo Worde.

reference webu

Video upútavka v záhlaví webových stránok pre cestovný ruch.


Natívna podpora videa v záhlaví Vašich webových stránok bez pochybnosti upúta potenciálnych zákazníkov, webdizajn pre mobilné zariadenia uľahčí navigáciu na webe, perfektné grafické spracovanie zaručí obľubu návštevníkov Vašich webových stránok pre cestovnú agentúru.
video
Profesionálny hotový webový portál pre cestovnú agentúru garantuje stály marketingový rast v odbore, prestíž, možnosť rozšírenia ponúk.


- Webdizajn FABER VISUM.


Alternatívne riešenie webu turistických výletov.

multijazykový turistický portál

Postup ako objednať web pre cestovnú agentúru:

 • Zaplatiť ročnú platbu za webhosting tlačítko "OBJEDNAŤ"
 • Uviesť na pokladne do poznámky svoju doménu *.
 • Doménu, u registrátora, nasmerovať na:
  Nameserver 1: ns1.your-server.de (IP: 213.133.106.251)
  Nameserver 2: ns.second-ns.com (IP: 213.239.204.242)
  Nameserver 3: ns3.second-ns.de (IP: 193.47.99.4)

Čo sa stane po objednávke weba:

 • Hotové webové stránky pre cestovnú agentúru dostávate "ako sú" - responzívny web | redakčný systém v slovenskom jazyku | validný W3C kód.
 • Žiadne účtovanie za implementácie na server - hotové stránky s obchodom sú už umiestnené na našom webhostingu.
 • Na Váš e-mail do 24 hod. od pripísania platby za webhosting pošleme prístupy k administrácii stránok pre ich úpravu. Naplňte svoj web.
Disclaimer: Zákaz používania (kopírovania, predaja) tretej strany akéhokoľvek elementu v "akejkoľvek objektívnej vnímateľnej podobe vrátane podoby elektronickej, trvalej alebo dočasnej, bez ohľadu na jej rozsah, účel alebo význam" (Autorský zákon – č. 121/2000 Sb. § 2) zo spracovaných alebo zakúpených vizuálnych návrhov vo FABER VISUM (šablona dizajnu weba, upravené súbory, zdrojové kódy šablony dizajnu weba). Nedodávame technické súbory stránok do ruky, sú umiestnené na webhostingu – ako prevencia pirátstva na internete, tzv. black SEO.