Hotové webové stránky pre hotely, apartmány, penzióny
Hotové webové stránky pre hotely, apartmány, penzióny Hotové webové stránky pre hotely, apartmány, penzióny Hotové webové stránky pre hotely, apartmány, penzióny Hotové webové stránky pre hotely, apartmány, penzióny Hotové webové stránky pro hotely a ubytování Hotové webové stránky pro hotely a ubytování Hotové webové stránky pro hotely, ubytování, penziony Hotové webové stránky pro hotely, penziony Hotové webové stránky pro hotely, penziony Hotové webové stránky pre hotely, apartmány, penzióny Hotové webové stránky pre hotely, apartmány, penzióny Hotové webové stránky pre hotely, apartmány, penzióny
Cena € 79
Modifikátor ceny variantu
Hotový profesionálny web pre hotel dostávate za ročnú platbu webhostingu.
Ukážka - Basic Ukážka - Profi Ukážka - Profi Plus

71
virtuemart.product
(157 hodnotenie, 4.97 z 5)
4.97 157 voters.out of 0out of 5based on


hotovy web hotel

Hotové profesionálne webové stránky pre hotel, apartmán, penzion.

Prinášame Vám unikátne riešenie luxusných webových stránok pre ubytovacie zariadenia – hotely, apartmány, penzióny.
Pokročilý rezervačný systém pokojov bez pochybnosti ušetrí Vaše náklady na externé rezervačné systémy, umožní nasadenie lepších cien pre návštevníkov. Hotové riešenie webových stránok hotela s rezervačným systémom hotelových pokojov.

darek

Webové stránky s rezervačným systémom apartmánov, hotelových pokojov.


Technické parametre webu pre hotel.

 • Vlastný pokročilý rezervačný systém hotelových pokojov.
 • Webové stránky hotela s redakčným systémom.
 • Responzívnosť webu hotela na mobilných zariadeniach.
 • Najmodernejší jazyk programovania – HTML5 | CSS3.
 • Validita zdrojových kódov, ktorá je veľmi dôležitou podmienkou pre SEO.
 • Prepojenie s rezervačnými portálmi booking.com, tripadvisor, expedia atď.

Profesionálne riešenie hotelového webu od FABER VISUM Vám zaručí úplne novú úroveň poskytovania hotelových, ubytovacích služieb online. Pokiaľ nezvolíte naplnenie webu od dizajn-štúdia, platíte len ročnú platbu za webhosting..

Naplnenie webových stránok dizajn-štúdiom.

Nemáte čas a chuť plniť Vaše hotelové, ubytovacie webové stránky? Existuje možnosť prenechať plnenie hotelových webových stránok našim dizajnérom a programátorom. V tomto prípade zaručíme plnenie obsahu hotelových stránok s ohľadom na SEO optimalizácie, redizajn webu podľa želania klienta, dôsledné dizajnérske spracovanie každého prvku hotelových webových stránok.

Cena za naplnenie www stránok sa odvíja od počtu hodín, nemala by však byť vyššia než 1800 EUR, pokiaľ je to jednojazyčná verzia webu hotela. Každá ďalšia jazyková verzia webu pre hotel je lacnejšia, keďže bude klonom. Naplníme Váš hotelový web, postaráme sa o SEO, vizuálny PR marketing.

reference webu hotela

Referenčné webové stránky hotelov s vlastným systémom rezervácie pokojov.


K redizajnu ponúkaného projektu nám môže poslúžiť referenčný web zámockého hotela v Mariánskych Lázňach. Technickou referenciou s prepojením od najväčších booking portálov je rentarna.com

- PR štúdio.

Pre webové stránky hotela, je veľmi praktické mať svoj vlastný rezervačný systém hotelových pokojov - väčšina rezervujúcich na booking.com zadáva názov hotela do vyhľadávača, prichádza na webové stránky hotela, až kým nájde rezervačný systém na stránkach s minimálne odlišnou cenou za hotelový pokoj - rezervuje na stránkach hotela, aby ušetril. Hotel zase šetrí na poplatkoch za rezerváciu na booking.com. Obojstranná výhoda! Zriaďte si najmodernejšie webové rozhranie pre rezervácie hotela, apartmánu, penziónu.

Referencie webových stránok hotelov

referencie web hotela referencie booking web

Kúpiť a začať prevádzkovať svoj web hotela:

 • Zaplatiť ročnú platbu za webhosting tlačítko "OBJEDNAŤ"
 • Uviesť na pokladne do poznámky svoju doménu *.
 • Doménu, u registrátora, nasmerovať na:
  Nameserver 1: ns1.your-server.de (IP: 213.133.106.251)
  Nameserver 2: ns.second-ns.com (IP: 213.239.204.242)
  Nameserver 3: ns3.second-ns.de (IP: 193.47.99.4)

Čo dostanete po zaplatení hostinga?

 • Hotové webové stránky pre hotel dostávate "ako sú" - responzívny web | redakčný systém v slovenskom jazyku | validný W3C kód.
 • Žiadne účtovanie za implementácie na server - hotové stránky s obchodom sú už umiestnené na našom webhostingu.
 • Na Váš e-mail do 24 hod. od pripísania platby za webhosting pošleme prístupy k administrácii stránok pre ich úpravu. Naplňte svoj web.

Disclaimer: Zákaz používania (kopírovania, predaja) tretej strany akéhokoľvek elementu v "akejkoľvek objektívnej vnímateľnej podobe vrátane podoby elektronickej, trvalej alebo dočasnej, bez ohľadu na jej rozsah, účel alebo význam" (Autorský zákon – č. 121/2000 Sb. § 2) zo spracovaných alebo zakúpených vizuálnych návrhov vo FABER VISUM (šablona dizajnu weba, upravené súbory, zdrojové kódy šablony dizajnu weba). Nedodávame technické súbory stránok do ruky, sú umiestnené na webhostingu – ako prevencia pirátstva na internete, tzv. black SEO.